logo Personalizácia *
logo Zoznam rubrík *
logo Anketa *
logo Partneri *
Téma Návod na používanie Reklamného systému
Vydané dňa 27. 12. 2008 (3089 prečítané)

Návod ako správne používať reklamný systém. Reklamný systém je založený na základe bezplatného používania a zviditelnenia svojich stránok na internete slúži hlavne pre Vás a Vaše webstránky. Ale poďme popíšme si systém ako správne používať a nedopustiť sa žiadnych podvodov ( podvodných navyšovaní kreditov zneužívanie reklamného systému)ktoré by viedli  zablokovania vášho účtu a vašich kreditov.

1. Je potrebné sa zaregistrovať do systému.
Po vyplnení pravdivých a správnych údajov v registračnom formulári je odoslaný aktivačný email na Vašu emailovú adresu. Po úspešnej aktivácii  vášho účtu je do možne sa prihlásiť systému a začať používať systém. Upozornenie pre tých užívatelov ktorý by chceli použiť viac účtov pod jedným menom, alebo emailovou adresou toto nie je možné pokiaľ užívateľ bude odhlalený budú zablokované všetky jeho účty a kredity zhabané.

2. Po prihlásení vybrať menu  a stav Vašich kreditov v Banke.
Po prihlasení ihneď vidíte stav Vašich kreditov vo Vašej Banke ako aj vaše meno že ste prihlásený
Pod tým sa nachádza menu pre rôžne druhy reklamy ktoré máte k dispozíci.
Vyberieme si ten správny druh reklamy
Bannerová Reklama - je reklama pre vaše obrázkové reklamy napr JPG,GIF,PNG,SWF
Po otvorení bannerovej reklamy sa vám zobrazí účet aký máte v tejto sekcii pridelený a koľko čoho možete vlastniť v danom účte.
Typ Vášho bannerového účtu: Free účet
Maximálny počet Bannerov: 10 Ks
Maximálny počet Serverov: 2 Ks
Maximálny počet Plôch: 4 Ks
Maximálny počet Kampaní: 8 Ks
Cena účtu: 0.00 Sk / mesiac 

Na spodnej strane vidíte Zase Vaše kompletené štatistiky z jednotlivých sekcií bannerovej reklamy

Prehľad Štatistika/Informácie o Bannerovej reklamy
Prehľad Bannerov Celkový počet Vašich Bannerov v zásobníku je: 10 Ks
Prehľad Serverov Celkový počet Vašich Serverov je: 2 Ks 

Prehľad Plôch Celkový počet Vašich Plôch je: 4 Ks
Celkový počet zobrazenej reklamy na Vašich plochách: 10000
Celkový počet kliknutia na reklamu: 5001
Celková percentualná úspešnosť: 50.80%

Prehľad Kampaní Celkový počet Vašich Kampaní je: 8 Ks
Celkový počet zobrazenia Vašich kampaní: 10000 
Celkový počet kliknutia na Vaše kampane: 5000
Celková percentualná úspešnosť: 50.00%
Celkový počet Vašich kreditov v kampaniach: 500000.00 Krd
Celkový počet Vašich aktívnych kampaní: 7
Celkový počet Vašich neaktívnych kampaní: 1

Po kliknutí na sekciu Prehľad Bannerov - sa nám otvorí  sekcia zo zásobníkom vašich bannerov určené pre kampaň, kampane. Všetky vaše bannery možeme uploadovať priamo na server kde si vyberiete ich formát. Pre použitie reklamných bannerov je potrebné dodržovať niektoré štandardné parametre ako sú napríklad výška a šírka a veľkosť napr 468x60 20kB pri zmene, alebo chybnom uploadnutí banneru nie je potrebné hneď tento bannner zmazať ale stačí ho pomocou editácie zmeniť a tak nahradiť v systéme. Tieto bannery slúžia ako zásobník pre naše reklamné kampane ktoré cielime podľa možností a potreby.

Po kliknutí na sekciu Prehľad Serverov - táto sekcia nám slúži pre zaradenie našich serverov do určitej skupiny a kategórie ako aj ich stručný popis. Upozornenie pokiaľ sa jedná o Server s Erotickou alebo Warez tematikou je potrebné zaradiť tieto stránky do kategórie Erotika alebo Warez pokiaľ užívateľ nezaradí porušil pravidlá reklamného systému a môže byť sankciovaný napríklad (odobratie kreditov blokovanie účtu).

Po kliknutí na sekciu Prehľad Plôch - slúži pre nastavenie plôch pre vygenerovanie kódu pre Váš server. Zároveň si možete vybrať aj o aký formát plochy máte záujem zobrazovať na Vašich stránkach každý formát je ináč ohodnotený napríklad format 468x60 je ohodnotený na jeden kredit  (1Krd) to znamená že plocha s týmto formátom dostáva za zobrazenie jedného cudzieho bannera 1 kredit ktorý ďalej  možeme nastaviť podľa toho či ich chceme sporiť do banky, alebo použiť ich do inej kampane. 

ешко скачать маска для волос

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasov: 3] 1 2 3 4 5Created by: MSteve Počet návštev: CNW:Counter Powered by: CMS phpRS 2.8.1