logo Personalizácia *
logo Zoznam rubrík *
logo Anketa *
logo Partneri *
Téma Ako Funguje Reklamný systém
Vydané dňa 12. 01. 2008 (4798 prečítané)

Reklamný systém Webinfo ponúka mnoho možností, ako pomocou reklamy spropagovať svoj web. Systém je založený na zobrazovaní reklamy medzi servermi kde môžete využívať viacere možnosti kampaní napríklad bannerová, lištová a textová reklama. Ponukáme výmenný pomer 1:1 . Podpora JPG, PNG, GIF a SWF bannerov. 

Ako to celé funguje?
Funguje na základe výmeny 1:1 medzi servermi ak pridám banner do databáze tento môj banner sa zobrazuje na iných serveroch v tejto databáze a na základe mojich cielení pre banner napríklad chcem aby sa banner zobrazoval len v určitých kategóriách alebo v určitých krajinách tak si to nastavím pomocou kampane kde okrem iného je možné nastaviť aj pre danú kampaň koľko som ochotný do nej investovať k tomuto zodpovedá kredit v banke ako nový užívateľ získavate na začiatok určitý počet kreditov aby sa systém mohol rozbehnúť.
Po schválení kampane sa váš banner zobrazuje na serveroch podľa vašich požiadaviek ale len dovtedy pokiaľ sa neminie kredit . Čo potom robiť aby som mal stály kredit pre svoje bannery odpoveď je jednoduchá ak ste majiteľom stránok stačí si v systéme vytvoriť reklamnú plochu pre svoj server kde zase vy budete zobrazovať reklamu z iných reklamných kampaní za ktoré budete dostávať kredity, pokiaľ nie ste majiteľom žiadnych stránok alebo na stránkach nechcete zobrazovať žiadnu reklamu tak je potreba zabezpečiť kredity nákupom napr. 1000 kreditov stojí 3EUR to znamená 1000 zobrazení banneru kde 1 zobrazenie stojí 0,003EUR čo je smiešna suma môžeme povedať :) .
Poprípade ak ste administrátor, webmaster viacerých serverov alebo máte na starosti viacerých vašich klientov môžete požiadať o iný účet ako FREE účet kde napríklad môžete všetkým vašim klientom spravovať reklamný systém pomocou reklamného systému napríklad ste správcom 10 ich web serverov a klient alebo viacerý klienti sa potrebujú zviditeľniť na internete môžete im ponúknuť výmenný reklamný systém o ktorý sa budete starať a cenu za správu si určite len vy a klient a môžete prevádzkovať takto všetkých vašich klientov.
Výmenný reklamný systém ma štatistiky zobrazení a klikou na Vaše reklamné bannery ako aj počet zobrazenia na Vašich plochách. To znamená, že nemusíte nič platiť, stačí si na svoj web umiestniť kód, kde sa bude zobrazovať reklama z ostatných webov. Nakoľko je systém v testovacej fáze všetko je bezplatne aj po odladení môžeme zaručiť že bude bezplatný.
Obmedzenie je len na základe vášho účtu, ale po schválení pri dobrom využívaní služieb výmenného reklamného systému je možnosť posunúť sa do vyššieho levelu.


[Akt. známka: 1,80 / Počet hlasov: 5] 1 2 3 4 5Created by: MSteve Počet návštev: CNW:Counter Powered by: CMS phpRS 2.8.1